Na této stránce naleznete základní informace k partnerskému programu Mixturam.

  • Partnerský program nabízí 12 % provizi  z každé provedené objednávky na Mixturam.cz. Provize se vypočítává z celkové výše každé objednávky bez poštovného.
  • Minimální hranice pro výplatu (tj. pro možnost fakturace) je 500 Kč, po dosažení této hranice je možné vystavit fakturu se splatnosti 21 dní na společnost Innovative Pharmaceuticals s.r.o. (fakturační údaje jsou níže). Po dohodě je také možné vyplatit provizi na základě dohody o provedení práce (DPP).
  • Platnost cookies v partnerském systému je 45 dní, to znamená, že Vám budou připsány objednávky provedené ze stejného počítače a prohlížeče v průběhu 45 dnů následujících po kliknutí na partnerský odkaz.
  • Způsob propagace produktů Mixturam není omezen, je možné využít textové odkazy, dodané grafické materiály i vlastní prvky a skripty. Propagace ale musí být v souladu s dobrými mravy a platnou legislativou.
  • Společnost Innovative Pharmaceuticals s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit partnerské účty, jež budou získávat objednávky v rozporu s dobrými mravy a s platnou legislativou. To platí zejména pro rozesílání nevyžádané pošty (spamu), podvodné webové stránky uvádějící nepravdivé informace a podobně.
Registrovat se do partnerského programu

Fakturační údaje

Innovative Pharmaceuticals s.r.o.
Chudenická 1059/30
10200 Praha 10 – Hostivař

IČ: 01515802