Skvělé míchátko přímo do vašeho webu

In Novinky by Jakub MachalaNapsat komentář

Milí partneři, před Vánoci jsme si pro Vás připravili krásné widgetové míchátko Mixturam směsí přímo do Vašich partnerských webů.

Jak to funguje?

Úplně jednoduše, na web místo klasického reklamního banneru vložíte vygenerovaný iframe kód, ve kterém si návštěvníci mohou namíchat směs ještě přímo na Vašem webu a na Mixturam.cz pak vlastně provést jen objednávku. Fantazii se meze nekladou a tak můžete například v obsahu vašich stránek upozornit návštěvníky na zajímavé směsi pomáhající s určitými problémy a pak jim nabídnout přímo možnost si takovou směs umíchat. Náš míchátkový widget funguje přesně jako skutečný web, návštěvníci si tedy mohou vybrat suroviny, směs si pojmenovat, vybrat si počet dnů a pak se přímo přesunout na plnohodnotné míchátko, kde směs už jen dopilují a objednají.

Kde widget najdu?

Přidali jsme jej do generátoru na stránce Odkazy / bannery. Jednoduše vložte Vaše partnerské ID (nejdůležitější!), vyberte v poli Typ reklamy položku Widget a zvolte velikost widgetu a po stisknutí tlačítka Vygeneroval URL už postačí jen okopírovat vypsanou adresu kamkoli do zvoleného webu. Vzhledem k velkému množství informací ve widgetu jsme připravili zatím jen dvě velikosti 336x280px a 160x600px.

Doufáme, že se Vám bude naše revoluční míchátko líbit a přejeme hodně prodejů!

Napsat komentář